אסתטיקה : קבל 5 הצעות בקליק!


פטרת קליניק

פטרת קליניק

רשת מרפאות "פטרת קליניק" הינה רשת מרפאות בפריסה ארצית לטיפול בפטרת הציפורניים בכף היד ובכף הרגל. במרפאות מציעים טיפול חדשני בשיטת Nail Regrowth לחיסול הפטרת בעזרת קרן אור לייזר IPL ומתחייבים ל 100% הצלחה בטיפול.

דירוג: 10המלצות: 0

אסתטיקה

מי מאתנו לא שואף לטפח את עצמו ולהיראות יותר טוב. מכוני אסטטיקה ויופי פרושים על פני הארץ כולה, אך לא כולם באמת יכולים לסייע לנו בנושא זה. גם בלי להעמיק בכל התביעות המשפטיות שהוגשו כנגד חובבנים ומכונים חסרי אחריות ועזות מצח מבישה, הרי שהתוצאות יכולות להיות כאלו שלא רק שלא יוסיפו יופי ואסטטיקה למראה שלכם אלא יוכלו לפגוע בפניכם ובגופכם, וכמובן גם בהרגשתכם ובביטחון העצמי שלכם.

היזהרו שזה לא ייגמר רע מאוד

מי שניגש בפעם הראשונה לסלון אסטטיקה ויופי כדאי שיבדוק אם מי שטופל שם היה מרוצה מהטיפול. לעתים אנו חייבים "להתגלח על זקנו" של מישהו אחר בכדי לחסוך מעצמנו צרות גדולות. מעבר להמלצות אישיות חשוב לראות את ההסמכה של המטפלים. להסיר שעווה אולי כל אחת יודעת אך לתפעל מכשיר אינפרא אדום להסרת שיער צריך ידע אחר. גם אם לא כל המוסדות מוכרים ורשמיים הרי שיש בתי ספר לאיפור או לספרות ששמם נישא כמעט בכל פה.

לבדוק אם מדובר בטיפול רפואי

לא מעט טיפולים מוענקים במכונים שונים ולכן חשוב לבדוק אם טיפול מסוים הוא טיפול רפואי. די בשאלה כזאת בכדי לזהות את חוסר ביטחונם של מנהלי המקום כשהם מנסים לנסח תשובה הגונה. טיפולי הסרת שיער בלייזר למשל הם כאלו שחייבים להיעשות רק ע"י רופא (או בפיקוח צמוד שלו על צוות שמוכשר לעבודה זו). מדובר בטיפול רפואי לכל דבר ולא רבים יודעים זאת, כך שאם אין פיקוח של משרד הבריאות, יקשה עליכם להשיג יופי ואסטטיקה בצורה בטוחה ואחראית.

חשבו על המסת שומן ועל עוד טיפולים שיכולים להיות פולשניים, ותבינו שהמדינה עדיין לא ערוכה במאה אחוז לפקח על כל פעולה של מכוני יופי ואסטטיקה. לכן חשיבות הבדיקה שלכם היא קריטית. ככל שתוודאו שמנתח פלסטי הוסמך ע"י מוסד אקדמי אמיתי ומכובד, כך תוכלו להבין שלא כל תעודה שהוא תולה על הקיר מכל מוסד שהוא, אכן שווה משהו. רק רופא שהוכשר להיות מנתח יוכל לבצע שתלי סיליקון, ותוכלו לזהות זאת ברמת הייעוץ המקדים שהוא מעניק.

שאיפות ההתפתחות של מכוני קוסמטיקה

חלק ממכוני יופי ואסטטיקה סובלים לעתים משיגעון גדלות מסוים. כמעט בכל כמה חודשים מציעים מכוני יופי ואסטטיקה שונים, טיפולים חדשניים בעזרת טכנולוגיה ש"פותחה זה עתה" או בעזרת תכשירים שהגיעו מ"מקום אקזוטי" כלשהו. לעתים זה נראה יותר כדחיפה של תכשירים עצמיים וטיפולים מפוקפקים שאין להם כל כיסוי לבד מהמטרה להעשיר את קופת העסק.

יופי ואסטטיקה הם דבר חשוב אך אם תמרחו על פניכם קרם חדיש שלא בדקתם אם הוא מפוקח ע"י משרד הבריאות, הרי שאתם לוקחים סיכון עצום. בטרם אתם מחליטים על טיפול שיכול להשפיע לרעה על מראכם, אל תחששו לבקש להיות נוכחים בטיפול מסוים או לפחות לקבל הסבר מקיף ולנסות להסיק, משטף דיבורו של המסביר, לגבי אמינותו.