פטרת קליניק

פטרת קליניק

רשת מרפאות "פטרת קליניק" הינה רשת מרפאות בפריסה ארצית לטיפול בפטרת הציפורניים בכף היד ובכף הרגל. במרפאות מציעים טיפול חדשני בשיטת Nail Regrowth לחיסול הפטרת בעזרת קרן אור לייזר IPL ומתחייבים ל 100% הצלחה בטיפול.

דירוג: 10המלצות: 0

הכל על פטרת ציפורניים

להמון אנשים העניין של פטרת ציפורניים נראה עדיין כבעיה אסטטית הרבה יותר מבריאותית. חשוב לדעת שממש לא כך הדבר, מאחר ואותה פטרת ציפורניים היא מחלה כרונית מדבקת שלא נרפאת מעצמה. מדובר בזיהום המתלווה לפטרייה עצמה שהופך את הציפורן החולה לכר נרחב של פעילות חיידקית ענפה שבגללה יכולות להצטרף מחלות וחיידקים נוספים לבעיה ולהפוך אותה קשה הרבה יותר ככל שהזמן עובר.

פטרת ציפורניים יכולה לשחרר רעלנים שיכולים לגרום לאלרגיות שעושות שמות במערכת הנשימה, וגורמות גירויים בעור ואף דלקות. נקודה שיש להתייחס אליה בכובד ראש היא זו שמחלה, כמו פטרת ציפורניים, שאינה מטופלת כלל או כזאת שטופלה רק בצורה חלקית יכולה גם לפגוע במערכת החיסונית של גופנו. טיפול לא מושלם או חוסר טיפול יכולים לאפשר לפטרייה להגיע אל איברים פנימיים ואף לגרום לבעיות אונקולוגיות שונות.

מטיפות ותרופות, ועד לייזר

שימו לב שהאבחנה לגבי פטרת ציפורניים צריכה להיעשות בשתי צורות. האחת היא משטח שנלקח מהקשקשים, בכדי לגלות אם בכלל מדובר בפטרייה, והשנייה היא זה שבו מעבירים את יתר הקשקשים וזורעים אותם בתרבית בכדי לזהות באיזו פטרייה מדובר. סוג הפטרייה הוא חשוב ביותר בכדי להתאים את סוג הטיפול באותה פטרת ציפורניים. לגבי טיפולים, הרי שבמקרים של מתן תרופות, יש ויכוחים האם הן פוגעות בכבד, לכן בררו נושא זה עם המטפל.

טיפולים שונים של פטרת ציפורניים יכולים להיות בעזרת משחות, לק מיוחד המתאים לטיפול חיצוני, עקירה, המסה של הציפורן, טיפות בחומרים טבעיים, ואפילו כאלו הנעשים בעזרת מכשיר לייזר. הלייזר שולח קרן שחודרת את גוף הציפורן ופוגעת בפטריות שמתחתיה. מדובר בטיפול בטוח יחסית, אך גם לגביו וגם לגבי שאר הטיפולים לעיל יש להתייעץ עם המטפל בכדי לעמוד על רגישויות שונות של כל אחד מהמטופלים בקשר לחומרים או לשיטות מסוימות.

ההתייחסות למשך הטיפול

הנושא הכספי של טיפול במחלה כמו פטרת ציפורניים יכול להיות די מעיק לעתים. וזאת לאו דווקא בגלל שמדובר במספר טיפולים או בעזרים וחומרים שיכולים לעלות כסף רב, אלא לפעמים דווקא בגלל המטפלים עצמם. מאחר ומדובר בתהליך ריפוי שחייב להיות כזה שפותר את הבעיה עד ליסוד מבלי להשאיר לה כל סיכוי לחזור במהרה, או בכלל, הרי שתמיד יכול להיות מי שיבוא ויציג לכם תמונה קודרת המלווה במספר רב של טיפולים, שנכון לעכשיו אי אפשר לעמוד על מספרם המדויק.

מכונים ו/או מטפלים מקצועיים שבאמת רוצים להיות אמינים יציגו טיפול של פטרת ציפורניים בצורה מקיפה ואיכותית ואף לא יהססו להתחייב ולתת הערכה לגבי אורכו של הטיפול הנדרש. לאחר שתיבדקו בצורה מקצועית שתציג את התאמתכם לטיפול באותה פטרת ציפורניים עקשנית, תראו כי אתם יכולים לקבל הערכת זמן מכובדת שגם אם היא לא תתממש במאת האחוזים היא עדיין לא תסטה בצורה מהותית ולא תגרום לכם עוגמת נפש והוצאה כספית כבדה.